SHOWROM/INFOSENTER/VISNINGSSENTER

Showrommet har mange av utfordringene og mulighetene til en messestand. Men her snakker vi om mer eller mindre permanente løsninger. I mange tilfeller ønsker kundene våre å utnytte det vi lager for messer i eget showrom etterpå, eller omvendt. Vi har også jobbet i mange år med visningssentere for store eiendomsprosjekter. I mange tilfeller har vi også designet den grafiske profilen, logo og prospekter for den samme kunden. Dette sikrer kontinuitet og konsistens gjennom hele prosjektet. Det mest omfattende prosjektet vi har gjort er BaneNors infosenter for Follobaneutbyggingen hvor vi designet hele bygget i tre etasjer … på innsiden og utsiden.

Går dere med planer om nytt infosenter eller showrom? Ta kontakt med oss for å diskutere muligheter og hvordan du kan få mest mulig ut av dine lokaler.

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no