MUSEER

Dette er et område hvor alle våre kompetanseområder brukes. Vi jobber tett sammen med oppdragsgiver og deres utstillingsdesignere og fungerer som både problemløser, designer og produsent.

Vi hjelper til med å velge riktige materialer og trykktekniske løsninger. Ulike overflater krever ulik type folie eller trykkteknikker. Monteringen foregår ofte i flere faser og det kan være kort tid fra endelig valg av løsning til folien skulle være på plass på veggen. Da er det godt å ha kort vei mellom produksjonsrom og utstilling – og muligheten for å kjøre prøvetrykk og fargekorrigeringer sammen med kunden.

Noen referanser: Fremtiden er nå, Livets Tre, Klimahuset, Sexus, Fiskerimuseet

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no