MESSER OG UTSTILLINGER

Messer og utstillinger har vært vår kjernevirksomhet i over 40 år. Vi forstår messen som medium og vet hva som skal til for å lage en god møteplass og hvordan design fungerer tredimensjonalt. Vi dekker hele spekteret fra idéutvikling og design, til produksjon og prosjektledelse fram til ferdig montert stand; alt i samme hus.

Vår styrke er at vi kombinerer flere designkompetanser for å kunne levere det beste resultatet til våre kunder. Våre grafiske designere har spesialkompetanse på å jobbe tredimensjonalt, og vi har industri/møbeldesignere som også har spesialkompetanse på det grafiske og på markedskommunikasjon. Våre prosjektledere har lang erfaring med store komplekse messestands, arbeid med museer, showrom, kontorutsmykning og andre temporære og faste utstillinger som pop-up butikker, eventproduksjoner og mye mer. Og ikke minst; vi har produksjon i eget hus, noe som sikrer at vi har kontroll på kvaliteten og at vi kan teste ut nye løsninger før vi serverer det til våre kunder.

Snakk med oss om:

  • Nasjonale messer
  • Internasjonale messer
  • Fellesstands
  • Fagmesser

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no