KONTORDEKOR OG UTSMYKNING

Med vår solide erfaring og kompetanse på design i rommet er vi godt rustet til å levere design til kontorer og andre kommersielle arenaer. Vel, for å være ærlig så er vi spesialister på dette.

Våre industridesignere skaper rommet og møblene. Våre grafiske designere sørger for at grafisk profil og kommunikasjon blir ivaretatt. Rutinerte prosjektledere sørger for fremdrift og problemfri gjennomføring til avtalt tid og pris. Og i tillegg har vi produksjon i eget hus med rutinerte fagfolk med lang erfaring og grafisk kompetanse. Vi har da muligheten til å teste materialer og løsninger før det når sluttkunden.

Snakk med oss om:

  • Kontordekor (Referanser: Würth, Standard Norge, Hockeyforbundet, Skala, Orange Cyberdefense)
  • Foliering
  • Butikker

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no