GRAFISK DESIGN

Vi er spesialister på å skape effektiv kommunikasjon og tydelige grafiske profiler. Vår styrke er at vi har kompetanse på og lang erfaring med å kommunisere i rommet. Vi har alltid bruksområdet for logoen eller den grafiske profilen i bakhodet når vi designer. Det betyr at når logoen skal materialiseres i et skilt eller reproduseres for andre flater så har vi tenkt konsekvens og produksjonsmåte allerede når profilen utarbeides.

Snakk med oss om:

  • Profilprogrammer
  • Konseptutvikling
  • Logodesign
  • Eiendomsprospekter
  • Trykksaker

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no