GRAFISK DESIGN

Grafisk design er fagfeltet som styrer all vår virksomhet. Visuell kommunikasjon blir stadig viktigere og vi vet hva som fungerer på forskjellige arenaer. Det er nemlig ikke det samme å kommunisere i en trykksak som det er i en messestand eller showroom. Vår styrke er kompetansen og erfaringen vi har opparbeidet gjennom mange år med spesialisering i fagområdet kommunikasjon i rommet.

Utarbeidelse av grafisk design for alle bruksområder

Når vi jobber med grafiske profiler har vi alle bruksområder i tankene. I hvert steg av prosessen vurderer vi om dette vil fungere på de flatene profilen skal brukes. Et eksempel er når vi designer en logo. Da tenker vi både på at den skal materialiseres i form av større skilt eller flater, men også reproduseres på små plakater og papirer. Det vil si at i starten av et prosjekt vil vi begynne med å tenke konsekvens, med produksjonsmåte og bruksområder i tankene.

Vi jobber blant annet med:

  • profilprogrammer
  • konseptutvikling
  • logodesign
  • eiendomsprospekter
  • trykksaker

Kontakt oss for mer informasjon

Ønsker du å få vite mer om hva vi kan gjøre for akkurat deg og din bedrift? Ta kontakt med oss via telefon, epost eller ved å sende inn en henvendelse via kontaktskjemaet nedenfor. Vi har også samlet et utvalg av vårt arbeid med grafisk design i referanseprosjektene du kan se nedenfor.

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

    Medarbeidere.

    Jan S. Sørensen

    Managing Director

    +47 9754 8495

     jan@modusdesign.no

    Mons Rønning

    Design Manager

    +47 9151 4674

     mons@modusdesign.no

    Mette Berget Bjørnsrud

    CFO/Project Manager

    +47 9168 5089

     mette@modusdesign.no

    Elin Dahl Hjort

    Project Manager

    +47 9916 9790

     elin@modusdesign.no

    Joachim Høegh

    Project Manager

    +47 9768 3844

     joachim@modusdesign.no

    Philip Rønning

    Graphic Designer

    +47 97 67 20 47

     philip@modusdesign.no

    Wilhelm Grieg Teisner

    Industrial Designer

    +47 9326 7837

     wilhelm@modusdesign.no

    Martine Høyem Helset

    Graphic Designer

    +47 9711 8344

     martine@modusdesign.no

    Tommy Bergersen

    Graphic Production

    +47 9220 4838

     tommy@modusdesign.no

    Niclas Nygren

    Project and logistics

    +47 9506 9700

     niclas@modusdesign.no

    Mats Bergersen

    Graphic Production

    +47 9157 2486

     mats@modusdesign.no