BILEKSPONERING

Vi har lang erfaring med design og produksjon av bileksponering for flyplasser, kjøpesentre og andre arenaer. Disse arenaene har ofte spesielle krav til sikkerhet, utforming og plassering, noe som er viktig å tenke på allerede på planleggingsstadiet. Monteringtidene er ofte knappe og adkomsten kan være kronglete, så det gjelder å lage løsninger som passer både til vareheisen og tiden man har til disposisjon.  Her jobber vi tett med event- og reklamebyråer. Vi produserer gjerne løsninger som andre har designet, men leverer også egen-designede løsninger for kunder som f.eks. Porsche og BMW.

Kontakt oss for mer informasjon

Har du noen spørsmål eller ønsker å vite mer om hva vi kan gjøre med bileksponering? Ta kontakt med oss via telefon, epost eller ved å sende inn en henvendelse via kontaktskjemaet nedenfor. Vi har også samlet et utvalg av vårt arbeid med bileksponering i referanseprosjektene nedenfor.

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

    Medarbeidere.

    Jan S. Sørensen

    Managing Director

    +47 9754 8495

     jan@modusdesign.no

    Mons Rønning

    Design Manager

    +47 9151 4674

     mons@modusdesign.no

    Mette Berget Bjørnsrud

    CFO/Project Manager

    +47 9168 5089

     mette@modusdesign.no

    Elin Dahl Hjort

    Project Manager

    +47 9916 9790

     elin@modusdesign.no

    Joachim Høegh

    Project Manager

    +47 9768 3844

     joachim@modusdesign.no

    Philip Rønning

    Graphic Designer

    +47 97 67 20 47

     philip@modusdesign.no

    Wilhelm Grieg Teisner

    Industrial Designer

    +47 9326 7837

     wilhelm@modusdesign.no

    Martine Høyem Helset

    Graphic Designer

    +47 9711 8344

     martine@modusdesign.no

    Tommy Bergersen

    Graphic Production

    +47 9220 4838

     tommy@modusdesign.no

    Niclas Nygren

    Project and logistics

    +47 9506 9700

     niclas@modusdesign.no

    Mats Bergersen

    Graphic Production

    +47 9157 2486

     mats@modusdesign.no