Velkommen til Modus Design.

Modus Design AS er et fullservice messe- og designbyrå med over 40 års erfaring. Vi er spesialister på å kommunisere tredimensjonalt og på å skape gode møteplasser.

Alle kan levere en pen bakvegg med et flott bilde, en disk og et ståbord. Dette er ikke kommunikasjon, men møblering. En god møteplass tar utgangspunkt i bedriftens kommunikasjonsstrategi og grafiske profil. Sammen med deg skaper vi den beste arenaen for ditt budskap og dine produkter, enten det er en messestand, showrom, kontoret eller et infosenter.

Vi har dyktige grafiske designere som kan utvikle din nye profil eller tilpasse den eksisterende til en tredimensjonal arena. Våre industridesignere skaper rommet og møblene. Rutinerte prosjektledere sørger for fremdrift og problemfri gjennomføring til avtalt pris.

Og sist men ikke minst, våre dyktige og erfarne håndverkere sørger for at kvaliteten blir som forventet, og med produksjon i eget hus kan vi levere lynraskt. Det sistnevnte setter spesielt eventbyråene stor pris på.

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 881 504 952 MVA

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Joachim Høegh

Project Manager

+47 9768 3844

 joachim@modusdesign.no

Philip Rønning

Graphic Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Graphic Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Mats Bergersen

Graphic Production

+47 9157 2486

 mats@modusdesign.no