Om oss.

Modus Design AS er et fullservice messe- og designbyrå, med over 40 års erfaring i bransjen. Vi er spesialister på messestands, utstillinger, showrom, dekor av kontorer og resepsjoner. Alt fra idé til produksjon.

Vår kunnskap er også visuell kommunikasjon og grafisk design, deriblandt utvikling og gjennomføring av profilprogrammer, trykksaker, brosjyrer, annonser, emballasje og webdesign.

Vi har egen produksjon i huset, med blant annet storformat print, folieskjæring, snekkerverksted, montering, demontering og transport. Vi holder lager for faste kunder.

Kontakt.

Modus Design AS

Org. nr. 990 887 238

Filipstadveien 5 B
0250 Oslo
Norway (Se kart)

+47 64 83 79 00

 firma@modusdesign.no

Medarbeidere.

Jan S. Sørensen

Managing Director

+47 9754 8495

 jan@modusdesign.no

Mons Rønning

Design Manager

+47 9151 4674

 mons@modusdesign.no

Mette Berget Bjørnsrud

CFO/Project Manager

+47 9168 5089

 mette@modusdesign.no

Elin Dahl Hjort

Project Manager

+47 9916 9790

 elin@modusdesign.no

Philip Rønning

Grafisk Designer

+47 97 67 20 47

 philip@modusdesign.no

Martine Høyem Helset

Grafisk Designer

+47 9711 8344

 martine@modusdesign.no

Wilhelm Grieg Teisner

Industrial Designer

+47 9326 7837

 wilhelm@modusdesign.no

Tommy Bergersen

Graphic Production

+47 9220 4838

 tommy@modusdesign.no

Niclas Nygren

Project and logistics

+47 9506 9700

 niclas@modusdesign.no

Thore Johnsen

Project and logistics

+47 4132 4049

 thore@modusdesign.no